Kars Iğdır Nakliyat Ambarı Web Sitemize Hoşgeldiniz

Ambar İşletmeciliği

Ambar İşletmeciliği

Ambar İşletmeciliği

Ambar taşımacılığı olarak da bilinen nakliye ambarı ambar işletmeciliği hizmeti en kritik taşıma yöntemidir. Ambar taşımacılığı yani ambar işletmeciliği hizmeti parsiyel taşımacılık hizmetinin bir alt koludur. Parsiyel taşımacılık ile temel mantığı aynı olan ambar işletmeciliği en kısa anlatımı ile bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilir.

 

Parsiyel taşımacılık ile ambar işletmeciliği arasındaki en bariz farklığı ortaya koymak gerekirse ambar taşımacılığı ya da ambar işletmeciliği modeli ile adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası nakliye araçları ile değil de küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılmasıdır. Adresinizden alınan ürünleriniz çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilir ve şehirlerarası araçlara yüklenerek yola çıkartılan ürünleriniz varış transfer merkezlerine ulaştıklarında burada tekrar ayrıştırılarak bu sefer küçük araçlara yüklenir ve gerekli şehiriçi teslimatlar bu araçlar ile yapılır.

 

Bu yöntem aynı adrese gidecek 1-2 palet ürününüz için ideal bir modeldir. Üç Paletten yani yarım kapaktan sonra işlevini parça araçlara devreder.

Hızlı Nakliyat Hizmeti

Yükleme ve nakliye işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapıyoruz

Mesafeler Engel Değil

Kısa ve uzun mesafeli nakliye hizmetlerini uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz

Güvenli ve Hızlı

Tüm teslimat işlemlerinizi hızlı ama güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz

Peki Ambar Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Standart kargo firmaları yüklemesi ve indirmesi zor olduğu gerekçesi ile ağırlığı 100 kg ve üstündeki kargoları, uzunluğu 3 m’den fazla ürünleri ve hacmi 700 desi’den büyük eşyaları taşımazlar. Bunların yanında içeriği sıvı olan gönderileri de bu tip standart kargo firmaları vasıtası ile taşıma imkanı maalesef yoktur.

 

Bu detay kapsamında taşıma işlemi kargolar tarafından olmayan bazı ürünleri sılayacak olursak; paletli ürünler, borular, big bag çuvallar ile birlikte buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinaları, bidon, varil, fıçı ve IBC tank içindeki malzemeler, derin dondurucular ve sanayi tip klima gibi ürünler taşınması yasaklı gruba girmektedirler.

 

Bu noktadan sonra nakliye işlemlerinin yürütülebilmesi için devreye ambar taşımacılığı ve ambar işletmeciliği yapan firmalar girer.

Yardımcı Olabilir miyiz?

Nakliye işlemlerinizde sizlerin çözüm ortağı olmak isteriz. Detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

0212 582 24 60

Mini Cart 0

Your cart is empty.