Kars Iğdır Nakliyat Ambarı Web Sitemize Hoşgeldiniz

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık alanında Kars Iğdır Ambarı olarak, parsiyel ve komple yüklerinizi daha uygun taşıma bedelleri ile sevk edebilmeniz için mümkün olan her bölgeye talepleriniz doğrultusunda araç temini yapmaktayız.

Parsiyel taşımacılıkta gönderilerinizden gerekli görülenler palet, speratör, sheering vb. ile uygun görülen bir şekilde tarafımızdan koruma altına alınır. Ayrıca gönderilerinizin, deneyimli personellerimiz aracılığı ile kilolarına ve hacimlerine göre peron veya tırlara aktarımı yapılır.

Unutmayın ki, gönderileriniz parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz boyunca adrese teslim edilene kadar Kars Iğdır Ambarı güvencesi altındadır.

Genel Anlamı ile Parsiyel Taşımacılık Ne Demek?

Lojistik sektörünün yaşadığı hızlı değişim ile beraber ihtiyaç sahiplerinin talepleri, istekleri ve beklentilerinin farklılaşması paralel olarak bu alanda esnek çözümlerin geliştirilmesine neden olmuştur. Haliyle bu doğrultuda esnek lojistik yöntemlerinin geliştirilirken müşterilerin talep ve istekleri de göz önünde bulundurulmuştur.

Parsiyel taşımacılık hizmeti en genel anlamı ile tanımlayacak olursak, bir veya daha fazla alıcı tarafından, farklı firmalardan siparişi geçilen ürün ya da malların tek seferde veya birleştirilmiş yükler halinde taşınması sürecine verilen isimdir. Parsiyel taşımacılıkta taşınan yükün teslimatı genellikle karayolu, denizyolu, havayolu veya demiryolu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Hızlı Nakliyat Hizmeti

Yükleme ve nakliye işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapıyoruz

Mesafeler Engel Değil

Kısa ve uzun mesafeli nakliye hizmetlerini uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz

Güvenli ve Hızlı

Tüm teslimat işlemlerinizi hızlı ama güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz

Örnekleme ile Parsiyel Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel taşımacılık hizmeti, aynı güzergahta bulunan ama birbirinden farklı müşterilerin eşya, ürün veya diğer farklı yüklerini aynı taşıma aracı ile taşıma lojistik işlemine denir.

 

Örnek vermek gerekirse, karayolu üzerinden yapılacak parsiyel taşımacılığı hizmetinde İstanbul’dan alınıp Ankara’ya götürülecek olan farklı farklı kişilerin eşyalarının (taşınacak şeylerin kaplayacağı hacme göre değişen) tek bir kamyon, tır veya kamyonette taşınması durumudur.

 

Parsiyel taşımacılık hizmetinde en temel amaç şudur ki, aynı istikamet üzerinde taşınması talep edilen bütün yüklerin (eğer toplam yük miktarı bir taşıma aracını doldurmuyorsa bile) aynı araca yüklenerek taşınması işleminin gerçekleştirilmesidir.

Yardımcı Olabilir miyiz?

Nakliye işlemlerinizde sizlerin çözüm ortağı olmak isteriz. Detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

0212 582 24 60

Mini Cart 0

Your cart is empty.