Kars Iğdır Nakliyat Ambarı Web Sitemize Hoşgeldiniz

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Taşımacılık ve uluslararası nakliyat hizmetleri, lojistik alanında en önemli olmasının yanında en detaylı konularından biridir. Nakliyesi yapılacak bir ürün veya eşyanın en verimli şekilde nasıl taşınacağı konusunda son derece dikkatli ve titiz çalışma yapılması gerektiğinden dolayı Kars Iğdır Ambarı olarak, yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi yanında sahip olduğumuz derin tecrübe ve deneyim sayesinde, uluslararası nakliyat alanında sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz.

Hızlı Nakliyat Hizmeti

Yükleme ve nakliye işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapıyoruz

Mesafeler Engel Değil

Kısa ve uzun mesafeli nakliye hizmetlerini uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz

Güvenli ve Hızlı

Tüm teslimat işlemlerinizi hızlı ama güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz

Her Hacimdeki Eşya ve Ürünlerinizi Güvenle Taşıyoruz

Kars Iğdır Ambarı olarak, uluslararası nakliyat işlerinizde eşya veya ürünlerinizi en güvenli bir şekilde ve en hızlı sürede taşınmak için gerekli olan tüm tecrübe, bilgi birikimi ve iletişim ağına sahibiz.

Yurtdışı nakliyat alanındaki hizmet noktalarımız şu şekildedir;

Eşya veya ürünleriniz bu bölgelerdeki ülkelere hızlı ve güvenli bir şekilde naklediyoruz.

Sizi Formalitelerden Uzak Tutuyoruz

Uluslararası nakliyat hizmet çerçevesinde faydalanabileceğiniz tüm kolaylıklardan yararlanmanız adına planlı ve programlı çalışmalar yürüten Kars Iğdır Ambarı, sizlere formalitelerden uzak kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

 

Yurtdışı nakliyat kapsamında ürün, mallarınızı ve eşyalarınızı kendi türlerine göre uygun olacak şekilde filomuz içinde belirlediğimiz araç veya araçlar ile taşınmanın yanında güvenliğini sağlamak adına da alınması gereken her türlü tedbir maksimum düzeyde alınarak taşıyoruz.

 

Öte yandan bu süreçte ilgilenilmesi gereken her türlü resmi kağıt ve evrak işini sizin adınıza en kısa sürede ve en doğru şekilde tamamlıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın! Tüm bu işlemleri kusursuz bir şekilde yerine getirmek için gerekli deneyime ve tecrübeye sahip olan çalışan kadromuz ile hizmet yapmaktayız.

 

Siz de uluslararası nakliyat alanında ürün veya eşyalarınızın zarar görmeden, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımasını istiyorsanız alanında tecrübe sahibi Kars Iğdır Ambarı ile anlaşabilirsiniz.

 

Kars Iğdır Ambarı ailesi olarak 1950 yılından günümüze kadar olan yarım asırdan fazla bir süre içerisinde çalışmalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Yardımcı Olabilir miyiz?

Nakliye işlemlerinizde sizlerin çözüm ortağı olmak isteriz. Detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

0212 582 24 60

Mini Cart 0

Your cart is empty.